| Clarx a întrebat:

Ce program/soft sa folosesc pentru a inregistra pe un DVD versiunea pe 64 biti de la Windows 8? Care este cel mai bun program dupa parerea dvs, si ce pasi trebuie urmati ca sa iasa totul bine? Dau funda pentru cea mai potrivita solutie!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Orice program care face softuri boot-abile gen: Nero, CdBurnerXP, TrueBurner, Windows USB/DVD Download Tool, ImgBurn, Ashampoo Burning Studio Free, BurnAware Free, Active ISO Burner.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

ImgBurn free
mie nu mi-a dat probleme
nu schimba viteza de scriere ce o alege ImgBurn.

| Iunix a răspuns:

CdBurnerXP.