| justAgirl_8912 a întrebat:

Ce program trebuie pentru cablul de date de la Samsung SGH E250. Vreau sa spun ca mi-am cumparat un cablu de date (cablul de date este original de la SGH i300 dar pe spate arata mai multe modele de telefoane cu care este compatibil cablul de date), la care mi-a dat si un cd de instalare, dar am instalat programul si nu merge, nu se conecteaza, cand bag cablul in telefon apare o chestie in dreapta si scrie ceva de genul the windows doesn't recognise this device, ...nu stiu ce malfunctioned bla bla bla nu mai stiu exact dar in fine ma dispera. Si ma gandeam sa gasesc alt program poate va merge, deci ce spuneti?

6 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

Intra pe site la Samsung si descarca softul lor de acolo. Dupa care instaleaza-l in comp si faci ce vrei cu el. Intai deschizi softul apoi bagi cablul cu telefonul in comp.Trebuie sa-l recunoasca fara drept de apel.Sau a=l poti conecta pe bluetooth! Tot aia e! Succes!

| oz a răspuns:

Cauta in setarile telefonului optiunea conectariloe PC.Schimba modeul in care se conecteaza la pc in "media player". Asa poti pune ce ai de pus pe el la fel cum pui pe un stick usb...

| oz a răspuns:

Incearca cu Samsung pc studio.

| justAgirl_8912 explică:

N-am optiunea conectari la pc am usb settings - modem si mass storage si am dat pe fiecare si nu merge

| justAgirl_8912 explică:

Pai am instalat programul pc studio dar nu merge...adica nu se conecteaza.In fine, am dat si banii degeaba e cablu. :I