| anuska a întrebat:

Ce programe bune stiti de modificat poze de genul un program de modificat riduri sau un program de facut o fata din grasa in slaba sa invers...

Răspuns Câştigător
| sergiu a răspuns:

Photoshopul cred ca e printre cele mai cunoscute, mai bune si mai utilizate programe de genul asta happy

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adobe Photoshop e cel mai bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshop e cel mai bun pentru asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt chestile acestea poti folosi Photo Instrument 04. 00 e foarte bun!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photoshopul e cel mai bun. si eu chiar acum il folosesc big grin

| axell66 a răspuns:

Incearca photoshop nu cred ca este ceva cu care sa nu se descurce acest program iar daca crezi ca e prea complicat incearca photo scape

| portocalica a răspuns:

Photo! Editor este cel mai bun crdema :*:*