| Lindoro a întrebat:

Ce programe de recuperare a datelor după ce partiția a fost formatata sunt cele mai bune din hiren's boot?

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Recover my files
Undelete 360
dar și Recuva m-a ajutat mult este foarte eficient.
Eu le-am trimis mail cu neajunsurile pe care le are și pentru dezvoltarea lui cât mai eficientă în viitor.

| Lindoro explică (pentru Anonimuserr):

Ai recuperat tot ce a fost șters sau cât anume? Folder ele cu ce era în ele le-ai recuperat așa Cum erau sau doar fișiere ce nu mai aveau denumiri?

| Anonimuserr a răspuns (pentru Lindoro):

Nu chiar dar cu Recuva a fost mult mai bine. Am rămas surpins. Aveam niște bookmarkuri șterse total și chiar îmi trebuia să știu ce am salvat și mi-a găsit acele bookmarkuri. Eu căutam cel mai recent dar e ok și așa care mi l-a găsit unul mai vechi.
Pot să zic că sunt mulțumit, nu total dar sunt.
Vezi că există
Recuva cum ziceam
Recover My files.
easeus
WinUndelete
FreeUndelete.
iCare Data Recovery
Oricum mulți laudă Recover my files, Recuva, UNdelete 360.