| cooldreams a întrebat:

Ce programe de tehnoredactat carti si reviste stiti? Sau folosesc pur si simplu Word si Powerpoint?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
În ele se și lucrează foarte bine!
Pa, pa.

| cooldreams explică (pentru Legiuitoarea):

Buna. Inca imi dau seama ce inseamna "il ele". Mersi pentru raspuns oricum. Chestia e ca nu mi-e foarte usor sa aranjez in pagina textul in Word, mai ales la sfarsit si nu stiu ce sa fac sa schimb asta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru cooldreams):

Bună din nou.
Decât să te iei de o mică greșeală pe care am corectat-o, învață să lucrezi în Word!
Ai bara de deasupra paginii, modul de așezare în pagină, etc., sunt acele mici ferestre.
Pa, pa.

| tr3ig a răspuns:

Invata ca sa umblii cu office, si o sa stii sa faci si lucrurile alea. iar ca sa inveti sa umblii cu office descarca si instaleaza pe calc office 2003, sigur o sa inveti foarte repede, nu te baga la 2007 sau 2010 cum fac altii care habar nu au nici macar sa deschida un pc, pentru ca nu o sa inveti nimic din ele. bafta, daca ai nevoie de ajutor dai add la tr3i_g si te ajut cu tot ce potwinking