| impossible93 a întrebat:

Ce programe pentru facut slide-uri stiti?

Răspuns Câştigător
| mirella25 a răspuns:

Power-Point e cel mai bun dar, sunt multe pe net. Slide Show Pro, Slide Show Studio, Amara Flash Slideshow Software, http://www.gold-software.com/download3670.html, ProShow Gold, photodex, DZ Soft Slide Show, FLASHSLIDER, etc. Sper ca te-am putut ajuta:)

10 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Windows DVD Maker din Windows Vista sau Windows 7, Movie Maker din XP, cam atat.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

ProShow Gold de la Photodex e foarte usor de folosit si bun.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Wallpaper Master si Xtreme PhotoStory sunt cele mai bune programe.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Descarci microsoft office si acolo ai powerpoint big grin

| fevrier a răspuns:

Încearcă Windows Movie Maker, toată lumea îl are.

| gabitza05 a răspuns:

Power point

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://209. 85. 135. 132/search? cu=cache:38hVh-jmfKwJ:...clnk&gl=ro
sunt mai multe programe interesante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://download.kappa.ro/action__file/action__license/id__5/file__3945
Te rog sa ma scuzi la prima postare am trimis un link de pe google am impresia ca site-ul nu are conversie pentru anumite forme de link-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proshow gold

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Power Point cel mai bun? am trait sa o aud si pe asta!