| messi_7172 a întrebat:

Ce puteti sa imi spuneti despre acest sait?
cum ma pot folosi de el?

6 răspunsuri:
| Cryssy a răspuns:

Este un site foarte util si aici poti ajuta lumea cu raspunsurile tale si poti de asemenea primi ajutor atunci cand ai nevoie.

| want2bMajestic a răspuns:

Sitetongue
tu o sa poti redacta intrebari iar noi iti raspundemtongue

| sweetale12 a răspuns:

Daca ai vreo nelamurire, ne-o spui si noua printr-o intrebare ca sa zic asa sau poti sa raspunzi tu altora la intrebari. Daca vei raspune printre primii 5 vei primi niste puncte care te ajuta sa cresti in RANG! Poti sa primesti fundite, care tot asa iti dau puncte. Sau poti sa dai si tu binenteleshappy Dar pentru mai multe detalii : da click pe intrebari frecvente (sus in dreapta) si acolo o sa vezi toate intrebarile de genu' asta happy! Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai aici poti afla raspunsul la unele intrebari care te framanta(sau nu) de multa vreme. Poti ajuta si tu alti useri si poti afla unele lucruri interesante, pe care nu le stiai inainte, pur si simplu citind unele raspunsuri la unele intrebari, care nu sunt neaparat ale tale.De asemenea este un site anti-plictiseala(cel putin eu asa credhee hee). Aici nu ai voie, in schimb, sa-ti faci temele sau sa ceri voturi pe diferite site-uriwinking. Aici nu uitam nici de buna dispozitie, cu timpul iti vei da seama la ce ma referwinking. Cam acestea sunt ideile principale, bine-ai venitwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai nevoie de ajutor, pune intrebarea ta aici iar noi te vom ajuta! Suntem "Toti Pentru Unu"!

| Roliis a răspuns:

Pai este un site unde pui orice intrebare vrei la caqre vrei sa afli raspunsul... iar anumiti oameni iti raspund la intrebarea ta!