| anonim_4396 a întrebat:

Ce recomandati pentru o persoana care isi doreste o tableta pentru a putea partaja cu ea?
Ofer meditatii si mi-as dori o tableta sa o pot folosi drept tableta grafica, sa scriu pe ea si continutul sa fie partajat pe PC.
Fiind student, parca as folosi-o si in scopul invatarii, sa notez cursuri samd.
Nu mi-as lua dor o tableta grafica pentru asta, ma gandeam la un iPad, dar am inteles ca sunt alte variante mai ok.
Pretul ar fi undeva la maxim 1500 (stiu ca iPad-ul e mai scump).
Ce pareri aveti?

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Pe ce platforma se fac meditatiile. Orice tableta are functie whiteboard sau se instaleaza din magazinul de aplicatii si faceti direct share screen in platforma. Nu mai e nevoie de pc decat pentru a observa participantii sau ceea ce se transmite.
Recomand totusi Ipad sau o tableta Samsung, dar mare si neaparat cu pix special

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"mi-as dori o tableta... partajat pe PC....Nu mi-as lua dor o tableta grafica"

cam incâlcită intenție: vrei tabletă pe post de tabletă grafică dar nu grafică și apoi și partajată pe laptop. Mie mi se pare că ceva e in plus aici: ori tableta ori laptopul

| carevaescu a răspuns:

Ipad pro SH