| anonim_4396 a întrebat:

Ce reduceri sunt de Black Friday la Emag la laptopuri si telefoane?

Răspuns Câştigător
| HelpMeAndIHelpYou a răspuns:

De la 10% la 80%

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vei afla vineri dimineata. nu sunt publicate

| supermamici a răspuns:

Nu ai de unde sa stii inainte... dar ce poti face inainte este sa iti faci cont, sa urmaresti produsele si doar sa le bagi in cos astfel incat sa fi printre primii care comanda si sa nu se termine stocul de produse reduse. Cateva sfaturi despre cum sa profiti de acest eveniment (precum si magazine participante la Black Friday) gasesti aici:
http://www.supermamici.ro/black-friday-shopping-cu/

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

O sa afli atunci nu spun dinainte.

| anonim_4396 explică (pentru Preda_Mariana_1972):

Egoisto...

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Nu sunt egoista, mai inteles gresit, astia de la eMAG nu spun la ce sunt reducerile pana la data respectiva( pentru alexs99 )