| raullik007 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca as instala WINDOWS XP SP3 pe un laptop mai vechi?(Clevo d27es)

4 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Ce s-ar intampla? pai ti-ar spune daca merge sau nutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai destui RAM pentru a rula numai windows, fara alte programe? Vezi intai ce cerinte are windows, apoi instaleaza. Poate faci rost de Windows XP lite, cred ca asta ar rezolva orice calculator mai vechi.

| i86e2 a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să instalezi mai degrabă Lubuntu sau CrunchBang, poți să încerci și Xubuntu.

| adrew a răspuns:

Poti s-a instalezi si xp dar te-as sfatui sa pui ceva mai slab de exemplu win xp game edition sau win xp simplex