| edysimion a întrebat:

Ce sa aleg dintr Allview P5 Quad,LG optimus L7, Samsung Galaxy S Duosdi Alview P4 DUO? motivati raspunsul
dau funda la cel mai explicit

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Allview P5 Quad, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.allview.ro/......cificatii/

http://www.smartprix.com/......9_2077.php

Toate cele bune.

7 răspunsuri:
| JusticeForCraiova a răspuns:

Allview P5 Quad FOARTE PERFORMANT! MERITA LUAT.

Sa nu faci greseala de a cumpara Lg optimus l7 e un telefon vai de mama lui se zgarie foarte repede are plasticu prost.

| baero a răspuns:

Iati Allview P5 Quad pentru forta procesorului Quad Core Cortex-A7 de 1, 2 GHz, camera de 8 MP, Android 4.1 Jelly Bean, viteza de internet 21, 4 Mbps.si este si rezistent.RECOMAND.

| LuKas9812 a răspuns:

Nu iti recomand galaxy deoarece contrastul este foarte mic si culorile sunt spalacite, de celelalte 2 tot nu sunt chiar delicate ...eu iti recomand Nokia lumia 920, poate sa coasta putin mai mult dar nu vei regreta ca l-ai cumparat,, eu deja am jumate de an cu el si tot merge ok

| Coco_Cosmin_1988 a răspuns:

Si ce tel ai ales pana la urma?

| edysimion explică (pentru Coco_Cosmin_1988):

Allview P5 Quad

| Coco_Cosmin_1988 a răspuns (pentru edysimion):

Si cum ti se pare, esti multumit de el?
Plusuri si minusuri?

| edysimion explică (pentru Coco_Cosmin_1988):

Este foarte bun ca tehnologie. pana acum bateria este un minus, de fapt ca la toate smartphonurile.in rest numai plusuri