| Delaaa1 a întrebat:

Ce să aleg dintre Huawei P Smart 2019, Huawei Y7 2019 și Samsung A20?
Vreau păreri, mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa te tina bateria mai mult atunci alege Samsung a20, dar daca vrei o calitate a displayului mai buna pentru vizionare filme, Youtube atunci iti recomand Huawei p smart 2019. eu as alege Huawei p smart 2019 e un tel foarte bun

| Aretha a răspuns:

Searia p smart e super.
Am cel din 2018.
Cel din 2019 e fain, dar recomand P SMART Z. E acelasi pret si mult mai bun. Sigur o sa ti placa.

| totalikSorin a răspuns:

Cel mai bine te uiti pe Youtube la George Buhnici pentru comparare! El se pricepe cel mai bine.