| Rares127 a întrebat:

Ce sa aleg dintre un telefon de ultima generatie sau un PC de gaming? Bugetul pe care il am este de 6000 de lei. Precizez ca am un iPhone 7 la momentul actual.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai tu ce ai alege dintre o capra si o varza?
Nu se pupa tatut una cu alta, PC-ul e una si smartphoneul e alta, bine carcotasii vor spune ca telefoanele inteligente bla bla
Depinde ce vrei sa faci, vrei jocuri video iei PC, vrei un telfon bun cumperi asa ceva...

1 răspuns:
| laeimbrea a răspuns:

Depinde de tine ce vrei... Dacă vrei să joci jocuri online iti trebuie un PC dar o sa ai nevoie si de jocuri după laughing