| alyx a întrebat:

Ce sa aleg dintre xbox 360 sau ps3?

10 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Xbox 360 dar eu zic ca mai bine astepti noua generatie de console...

Răspuns utilizator avertizat
| Eddyz a răspuns:

Xbox 360, dar să conţină şi Kinect!

| Exio a răspuns:

Xbox 360 pentru gameplay si PS3 pentru grafica. Eu as merge pe xbox 360.

| george10 a răspuns:

Xbox-ul

| Ex7R3aM47 a răspuns:

Mda experienta zice bine, dar pe xbox costa sa te joci online cu ceilalti pe ps3 e gratis.Si xbox-ul e bun pentru ca daca ai knicket nu iti trebuie console sa joci virtual.Pe ps3 iti trebuie.Dar dupa mine e ps3-ul deoarece jocurile lui sunt mai marfa.

| Experienta a răspuns:

Eu iti Recomand XBOX 360. Pe PlayStatition 2 doar te joci, dar pe XBOX 360 miscarile care le faci tu in realitate se fac si in joc.

Pa, Pa! Sper ca te-am putut ajuta...happy

| ShOoBy1204 a răspuns (pentru Experienta):

In primul rand el zic de Ps3 nu de Ps2.In al doilea rand si Ps3-ul are Playstation move.Si in al treilea rand Ps3-ul are Blue-Ray si are jocuri mai misto si nu platesti pentru a juca online.

| cracklf97 a răspuns:

Eu zic sa astepti ca o sa apara ps4

| SnaKy a răspuns:

Xbox-ul e mai smecher decat ps3