| MarcelinoPanivino00 a întrebat:

Ce sa aleg intre Iphone 4 si Samnsung Galaxy S 2?

11 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ca si viteza, as putea zice ca is asemanatoare. Dar daca modifici soft-ul la galaxy o sa fie mai rapid. Dar, de mentionat ca galaxy are o camera mai buna, poate o sa te avantajeze, filmeaza full hd vs hd, deci, e ceva.

| AikkoxD a răspuns:

Samsung Galaxy S2.
Iphone e rablă în comparaţie cu el.

| unknownn a răspuns (pentru AikkoxD):

Eu detin ambele telefoane(si SGS2 si iPhone 4s) si nu e deloc rabla nici unul nici celalalt.Pe ce te bazezi cand afirmi asta? Pe faptul ca n-ai avut nici-un iPhone in viata ta si nu-ti permiti unul?

| AikkoxD a răspuns (pentru unknownn):

Am iphone şi merge aiurea.

| machupi8t a răspuns (pentru unknownn):

Daca nu stii daca are sau nu mai taci ca te faci de raswinking

| unknownn a răspuns (pentru AikkoxD):

Ce iti merge aiurea mai exact?

| AikkoxD a răspuns (pentru unknownn):

Se tot blochează, nici nu îl pornesc bine că se restartează, nu-mi merge bluetooth'ul. Am fost cu el la cosmote la ăia şi mi-au spus că n-au ce să-i facă, aşa e el.

| unknownn a răspuns (pentru AikkoxD):

Pai daca cumperi toate chinezariile.

| AikkoxD a răspuns (pentru unknownn):

L-am luat din Bucureşti. Acum şi dacă ăia au chinezării..mai bine mă lipsesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste comenturile http://www.makavelis.com/......final.html

Răspuns utilizator avertizat