| DragonLore a întrebat:

Ce sa aleg între o tableta,un MacBook sau un laptop normal?
Apropo! Eu le folosesc pentru proiecte școlare, teme.etc nu pentru gaming

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Iti recomand asta, e destul de bun, si ieftin http://www.emag.ro/......DR62BYBBM/

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu tableta o sa iti ia de 10 ori mai mult sa faci un proiect

| halogen001 a răspuns:

Un laptop normal e cel mai bun.
Are windows si poti face tot ce vrei cu el.

O tableta are programe slabe si merge greu, un MacBook are un sistem de operare inchis, greu de folosit.

| Otto2014 a răspuns:

Un laptop normal, de ce nu?
Pentru ca vad, nu faci multe cu el.
Depinde, iei ce vrei.

| notefree a răspuns:

Tableta iese din calcul
Macbook sa laptop depinde la ce le vei folosi si cat vei plati

| DragonLore explică:

Atunci ce sa aleg? MacBook sau laptop?

| Otto2014 a răspuns (pentru DragonLore):

Cum merge laptopul pe care ti l-am recomandat?

| Adrian2k3d a răspuns:

Alege un laptop pentru ca este mult mai simplu sa iti faci temele si proiectele e mult mai usor sa cauti happy