| Radeas1 a întrebat:

Ce să aleg între Windows Media Player sau Winamp?

20 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Il alegi pe cel cu care te simti confortabil. As zice Media Player, dar depinde de gusturile fiecaruia! Succes!

| al3xander a răspuns:

Eu folosesc aimp3 si sunt cel mai multumit de el. daca vrei sa-l incerci il gasesti aici http://aimp.ru/index.php?do=download

| Crucified a răspuns:

Ambele

Răspuns utilizator avertizat
| piTiCcu a răspuns:

Winamp.cel mai bun.winking

| Diavolcata a răspuns:

Windows Media Player

| Leatherleader a răspuns:

Windows Media Player sau iale pe amandoua!

| winer98 a răspuns:

Aimp 3 pentru melodii e usor si simplu pentru video vlc player sau kmplayer

| Baris123sefu a răspuns:

AIMP3 e cel mai bun

| EmanuelEmiManu a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu player-ul! Daca vrei sa vizionezi videoclipuri, ti-as recomanda Windows Media Player, dar daca vrei sa asculti muzica ti-as recomanda Winamp!

| TellaPro a răspuns:

Winamp

| cristinasotir a răspuns:

Media player e cel mai bun!

| Cosminutzu5478 a răspuns:

Winamp

| Claudiu950 a răspuns:

VCL media player! Nu te va dezamagi!

| Lynn00 a răspuns:

Leawo Blu-ray Player, care este un player media gratuit, dar versatil, care permite oamenilor să obțină o experiență de vizionare superbă. https://bit.ly/3m3S7ci

| Pelmus_Antonio_1993 a răspuns:

Winamp cu siguranta!

| KyotoGirl a răspuns:

Winamp.

| lupulD a răspuns:

Winamp,e mai super, şi eu îl am...

| campionu a răspuns:

Ambeel sunt bune

| Dorobantu_Alexandra_1997 a răspuns:

Windows media player eu am si e bun