| Gimmie1ツツ a întrebat:

Ce sa aleg,, Nokia Asha 201" sau,, Vodafone 555 blue"

11 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Da, teoretic Nokia e mult mai bun. dar nu stiu ce sa iti zic. Are doar 10MB memorie, pe cand 555 are 45MB. 555 Are Procesor de 200mhz. arata ceva mai bine. e mai mic. 555 are blitz. daca ti-l iei nou, 555 e mai mic (pe Vodafone, nu cred ca iei Vodafone 555 de pe Orange; D ). daca Nokia-ul avea symbian (pentru mine, desi nu prea se compara cu android, pentru telefoanele ieftine, symbian e foarte bun ). as zice Nokia... dar nu are! telefonul ala e o gluma! se misca la fel de bine ca o perna si arata ca un butoi! nu fi zcarcit/a. IATI ASHA 302winking. funda?

| iubitic a răspuns (pentru LeganzaMoonwalker):

Imi pare rau, dar Nokia Asha 201, are symbian S40.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru iubitic):

A...da? eu stiam ca nu are. ma rog, tot mai bine ia 302

| tuGatita a răspuns:

Nokia

| iubitic a răspuns:

Nokia Asha 201, un telefon excelent.Eu,il am de vreo luna si jumatate si nu am ce sa-i reprosez.Acumulatorul tine suficient, sunetul e puternic si clar, intr-un cuvant un telefon care isi merita banii.

| Charmant a răspuns:

As alege Nokia Asha 201 pentru ca Nokia e o firma buna de telefoane iar Vodafone nu are experienta.

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Nokia Asha il am de 1 an e cel mai bun telefon din lumeeee, ti`l recomand!happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru BlueButterfly1970):

Nu-i bun de nimic, nu are wi-fi;-j

| addrian98 a răspuns:

Nokia Asha 201winking

| Consultanta2012 a răspuns:

Nokia Asha 201 din punctul meu de vedere. Am testat Vodafone 555 blue si nu e stralucit deloc, daca ai intrebari despre Vodafone 555 blue sa te convingi daca e sau nu bun ma poti intreba si iti voi raspunde.

| Perjeru_Claudiu_1998 a răspuns:

Nokia asa 201 e mai bun si mai performant