| AND0 a întrebat:

Ce sa aleg : NOKIA X2, NOKIA ASHA 200, NOKIA ASHA 201. Puteti sa-mi recomandati un telefon pana in 300 lei dar sa fie bunicel.

2 răspunsuri:
| sergiu266 a răspuns:

Iphone 2g din cate am inteles e pana in 300 lei... am un prieten care si-a cumparat recent unu. Dar dintre mobilele scrise de tine as alege Nokia asa 201 Dar mai merge sa incerci ca acum gasesti mobile de la iphone ieftine daca prinzi o oferta ceva

| MarinFRESH a răspuns:

Nokia ASHA 201 ar fi bunicel, X2 are un prieten si se misca foarte greu prin meniu.