| moraruvictorash a întrebat:

Ce sa aleg...Samsung s5230i sau Nokia 5230? funda...

Răspuns Câştigător
| onlyketoops a răspuns:

Eu am Samsung s5230i si sunt multumita de el, insa se zgarie repede carcasa.Dar noaptea de ex daca formezi litera M pe ecran iti intra in muzica sau daca dai A iti intra in mesaje.Asta imi place cel mai mult.

3 răspunsuri:
| X a răspuns:

Depinde ce vrei de la telefon sasung s5230i e mai frumos ca design chiar daca in poze nu se poate observa mare lucru

| Sebby a răspuns:

Nokia 5230.

| Lirciuchici a răspuns:

Nokia 5230 sunt cele mai.ca..telefoaNe la ora actuala. cele mai rez., mai frumos., etc...eu am uN Nokia c3-00 si sunt f multumita de el.eu cred ca ai face o alegere destu de ca daca ai face asa cum ti-am zis eu tongue