| Knokout a întrebat:

Ce sa fac daca am castile de 5 zile, pana acum mergeau si acum brusc nu mai merg?
Sunt bagate in mufa corecta, mufa merge, dar se aude un buruit iar la Windows Audio este pe Start

Răspuns Câştigător
| Surtulecs a răspuns:

Buna! Vezi sa nu fie de la casti sa se fi stricat intr-un timp atat de scurt deoarece nu este exclus mai ales daca sunt de astea cu firma anonima. Chiar si daca ar fi cunoscute nu ar fi exclusa o defectiune din fabrica. Eu zic sa iti iei ceva mai dur la material si mai cunoscut. Parerea mea!

Sau poate fi de la incompatibilitate. Daca sunt casti ce au o portiune in care exista un buton de-al lungul firului, trebuie pentru a asculta muzica clara sa tii apasat pe buton. Cel mai bine este sa incerci la mai multe pc-uri sau telefoane. Daca la altul merge si la tine nu inseamna ca nu exista o compatibilitate. Iar daca chiar si la alte dispozitive cu tot cu apasare de buton (daca exista buton) nu merge iti recomand ce ti-am scris mai sus.

Sper ca te-am ajutat!

| Knokout explică (pentru Surtulecs):

Am descoperit de cve dar cum esti singurul care a raspuns, iti dau funda happy
Este pentru ca am bagat jackul de la ps4 in pc fara sa stiu si s-a stricat nu stiu ce din-nauntrul lor

1 răspuns: