| mariuspetrescu77 a întrebat:

Ce sa fac daca laptopul e mereu 0 % arata ca se incarca, il tin la incarcat de cateva zile si e 0. Dau funda, pls repede.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Circuitul de încărcare este defect ori siguranțele baterieiei.

| Andrewquq a răspuns:

Verifica siguranțele bateriei.
S-ar putea sa fie bateria de vină, dar nu cred că este chiar atât de dilatată.
Poți să îl duci la un service.

| Cucolea_Cristian_2000 a răspuns:

Eu am avut aceelasi lucru si ori e incaratorul stricat ori bateria e uzata, daca e bateria de la laptop de vina poti lua altul dar e scump asa ca as recomanda mai degraba sa-ti iei altul eu asa am facut