| FraiericaGeamantan a întrebat:

Ce sa fac!

fatal error call to undefined function wp_get_theme() in /home...on line22

ce sa ma fac
am un site si mi-a dat asta

3 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Spune-mi adresa site-ului pe care primesti eroare sau pune eroare completa, aici. Am nevoie sa stiu ce scrie in locul punctelor de suspensie, pentru a stii ce anume sa-ti sugerez sa faci, pentru a rezolva problema!

L.E: Pentru a scapa de eroarea "Fatal error: Call to undefined function wp_get_theme() in /home/scoala51/public_html/wp-content/themes/food-and-diet/functions.php on line 22" upgradeaza platforma WordPress.
Download link pentru ultima versiune de WordPress: https://wordpress.org/latest.zip

| FraiericaGeamantan explică (pentru Ronnix):

Fatal error: Call to undefined function wp_get_theme() in /home/scoala51/public_html/wp-content/themes/food-and-diet/functions.php on line 22

| FraiericaGeamantan explică:

Si cum fac acel upgrade
?