| Sunita_Toma_1997 a întrebat:

Ce sa fac îmi tot apare STOP:c0000221{Bad Image Checksum } Theodor Image kernel12.d11 îs possibly corrupt.The headere Checksum does nota match Theodor computer Checksum. Ajutați mă va rog

3 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Dacă ai CD-ul cu windows, încearcă să intri in BIOS iar de acolo să selectezi CD drive first. Apoi repornești pc-ul sau laptopul și încearcă să dai să repare windows-ul de pe CD. Deci îți apare chestia aia cu ecranul albastru și atât, nu?

| gelu1970 a răspuns:

Ce versiune de windows folosesti?