| MeMeMe97 a întrebat:

Ce sa ii fac la un telefon Samsung Marvel care a cam luat-o razna? astazi mi-am instalat angry birds,m-am jucat,totul a mers ok pana cand telefonul a inceput sa faca figuri, sa se blocheze, sa nu mai reactioneze la touch(din cand in cand), dar isi revine daca il las 5 minute! Ideea e ca dupa acele 5 minute problema revine din nou si din nou....Il am in garantie, i se mai poate face ceva?

1 răspuns:
| DimLight a răspuns:

Si aplicatia angry birds ai luat-o de pe google play?! dezinstaleaza aplicatia, daca face tot la fel merci cu tel. la firma