| Paraschiv_Valentin_1971 a întrebat:

Ce sa imi cumpar, Iphone 7 sau Samsung Galaxy s7 edge? DC?
(Ofer funda)

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ce vrei tu. iPhone=fițe americane, merge usor fiabil nu ai aplicatii gratuite si ce este pe Apple Store nu prea ai ce face cu ele. Samsung=oameni de rand simplii, aplicatii in Google Play cate vrei, si gratis si cu bani, de obicei la alea cu bani nu te streseaza reclamele, dar se mai blocheaza telefonul cand se invecheste. Decizia e in mainile tale. Eu sunt fan Samsung. Nu suport Apple.

| Mihai1810 a răspuns:

Iphone datorita sistemului de operare si a durabilitatii in timp.

| CimisliaNet a răspuns:

Iphone
sunt si au fost cele mai bune