| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu fb meu? se sterg comentariile la pozele mele, singure? funda...:*

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

Practic este imposibil sa ti se stearga singure. Probabil ai primit prea multe spam-uri la comentarii si din cauza aia s-au sters, sau iti stie cineva parola de la cont, iti sugerezi sa o schimbi.

2 răspunsuri:
| Parker a răspuns:

Cand cineva isi sterge contul de facebook, se sterg si comentariile automat.

| missjuvica a răspuns:

Eu totusi zic ca se refera la faptul ca unele comentarii nu-i mai apar.....asa mi se intampla si mie.chiar si cand vizualizez alte profiluri.nu inteleg de cethinking