| RedBullX a întrebat:

Ce se intampla daca am dat ddos pentru cateva secunde la un ip, nu la un server, doar la un ip pentru cateva secunde? cu udp unicorn

1 răspuns:
| ZebraGalbena a răspuns:

Depinde de viteza ta si de viteza victimei, daca ai o viteza foarte buna si victima o viteza foarte slaba sunt sanse sa il afecteze. cateva secunde nu inseamna indeajuns de mult pentru a il "pica".
Oricum nu te sfatuiesc sa te mai ocupi cu asa ceva, nu e nici legal nici moral.