| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca fac un resoft al telefonului(update)? Afecteaza cardul de memorie sau telefonul intr-un fel?
imi recomandati?
(Nokia n97)

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Adica update?(am si eu n97 si nu cred ca poti schimba softul...)

| LaTulipeNoire a răspuns:

Descarci NFSU (Nokia software updater) instalezi, scoti cardul si sim-ul din telefon, conectezi telefonul urmezi pasii si totul este ok! Aaa, si roaga-te sa nu ai o pana de curent in timpul updateului. Sper ca ti-am fost de folos

| cagulatu a răspuns:

Nimic. Doar se sterge tot ce ai pe el.