| Luciiiiii a întrebat:

Ce se intampla daca folosesc un cont de Netflix pe 2 televizoare simultan?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se intampla nimic!
Eu il folosesc pe 4 televizoare, ca suntem 4 persoane in casa si fiecare vede altceva.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ai abonament pentru 2 sau mai multe device uri... Nimic. Dacă ai abonamentul cu un singur device va merge doar pe un ecran

| Sn4k3 a răspuns:

O sa-l folosesti pe 2 televizoare simultan.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca ai abonament cu un singur ecran, NU o sa mearga
daca ai cu 2, atunci have phoon

eu am un login de la un prieten care are 4, sunt numai 3 membrii in familia lui care s-ar uita in acelasi timp, iar el l-a luat cu 4 din cauza ca sunt 3 abonamente

1 ecran, standard TV
2 ecrane, HD
4 ecrane, 4k

iar el vroia 4k pentru noul lui TV 4k (mandria nationala, la el acasa big grin )

| Crsiti92134 a răspuns:

Nimic

| mytyka a răspuns:

Nimic daca ai ahizitionat un abonament pentru mai multe device-uri. Daca ai pentru un device poti viziona Netflix doar pe unul dintre tv.