| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Ce se intampla daca iei un note 20 ultra cu snapdragon in Romania, adica este vreo diferenta fata de America?

2 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Da, poti sa il pui in romana, la americani chestia asta e taboo

acum serios, telefonul meu e versiunea China, si din cand in cand mai dau peste cioace chinezesti, si... cam atat, in rest merge binemercic!

| CentyLox a răspuns:

Pai posibil la frecventele 4G 3G etc... sa nu le prinda pe toate. In rest e mai bun, mai rece si mai stabil decat versiunea Internationala. Fie ca vorbim de S sau Note indiferent de modele