| mihhay a întrebat:

Ce se intampla daca imi pun laptopul la incarcat inchis? De exemplu acum mai are 10% din baterie, il inchid si il bag la incarcat. Are ceva?
Se strica bateria sau laptopul?
Ms anticipat.

Răspuns Câştigător
| Speedo a răspuns:

Daca laptop-ul este mai nou, adica are acumulatori Li-Ion sau Li-Polymer nu se intampla nimic. Daca este mai vechi si ai acumulator Ni-MH apare efectul de memorie si incercare reformatare... si dupa cateva tratamente de genul asta devin neutilizabili.

2 răspunsuri:
| Brumilicious a răspuns:

Nu, nu se strica nimic! si eu asa fac cand nu il folosesc! stai linistita, nu se intampla nimic!

| andreeap a răspuns:

Nu are nimichappy :-J