| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca nu am pus la formatat telefonul nou? pot sa` l pun dupa ce s` a incarcat odata? e vorba de samsung corby pro [tipul de la magazin a zis ca e formatat din fabrica]

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu se intampla nimic! Acum bateriile sunt formatate din fabrica! A trecut vremea aia in care trebuia sa-l tot incarci si sa-l descarci pana se formata! Daca la cumparare ti-a facut proba cu bateria lui, atunci este OK!

3 răspunsuri:
| Iuliaana a răspuns:

Unele telefoane sunt formatate din fabrica iar altele nu. Al tau, daca e formatat nu mai are rost sa mai faci si tu asta inca o data, deci nu este nicio problemawinking

| TeoPT a răspuns:

Mah, nu stiu. Mai bine il formatai pentru orice eventualitate.

| CristiCryssu a răspuns:

Daca este intr-adevar formatat din fabrica cum a spus respectivul, nu este absolut nicio problema, poti sa il pui dupa ce sa incarcathappy