| claudiu12ro a întrebat:

Ce se intampla daca nu incarc telefonul 4 luni ?

7 răspunsuri:
| AleXzpm a răspuns:

1. daca te referi la baterie. ramane fara -.-
2. daca te referi la cartela nimic, dupa 6 luni expira
>.

| Dede1899love a răspuns:

Nu se intampa nimic, si daca mai ai credit pe cartela nut ia numarul nici dupa 6 luni

| claudiu12ro explică:

Eu ma refer la baterie, nu pateste nimica?
cartela nu ma intereseaza

| MYK3 a răspuns (pentru claudiu12ro):

Pai nu are nimic dar dupa ce il bagi la incarcat din nou o sati tina bateria maxim 5 minute

| PatrikMartin a răspuns (pentru MYK3):

Esti sigur? Cat crezi ca sta un acumulator pana sa fie vandut, prin stocuri? Ti se pare ca atunci cand il cumperi, tine 5 minute? Mai gandeste-te.

| MYK3 a răspuns (pentru PatrikMartin):

Mai gandeste-te tu, ca una e cand sta in stoc in invelisuri speciale si alta e cand sta in telefon

| claudiu12ro explică:

De fiecare data sau doar la prima reincarcare?