| AnnaMaryStar a întrebat:

Ce se intampla daca stergi din calculator cosul de gunoi?

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Este imposibil. Daca dai click dreapta nu iti ca aparea optiunea "delete". Cand dai un click pe ea si apesi butonul "delete" nu se va intampla nimic.Sistemul nu da voie sa se faca asa ceva.

16 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Nimic.

| Lala20 a răspuns:

Il poti sterge doar de pe desktop! Si nu se intampla nimic ca el tot ramane in computer.

| BumtSii a răspuns:

Nu poti sterge cosul de gunoi (recycle bin)!

| casandra2222 a răspuns:

Imi pare rau dar nu poti sterge cosul de gunoi. funda?

| xMădă a răspuns:

Nu-l poti sterge.Programul asta este al calculatorului.Incearca sa vezi ca nu poti. Te asigurwinking

| Codruta a răspuns:

Buna AnnaMaryStar

Cosul de gunoi nu se poate sterge

Pa, pa!

Codruta

| xlmpq a răspuns:

Incearca sa l stergi laughing

| Trăie a răspuns:

Nu poti sa il stergi u probabil ai sters doar scurtatura il gasesti la proprietati si la desktop si la costum desktop tongue

| asdfghjklo a răspuns:

Faza e ca nu ai cum sa stergi cosul de gunoibig grinhappy

app...imi dai si o fundita?laughing

| JeffHardy_8598 a răspuns:

Poate l-ai sters depe dextop e imposibil sa-l stergi

| cosmin_6815 a răspuns:

Nu se intampla nimic numai ca daca vei sterge ceva din calculator se vor duce undeva unde nu vei mai putea accesa deci daca stergi un fisier ceva nu iti mai apare normal in cosul degunoi fiindca nu il mai ai alea se sterg direct din calculator si nu le vei mai putea gasi deloc da si tu funda!

| Exxtremus a răspuns (pentru cosmin_6815):

NU meriti funda, si esti cam *** laughing Nu ii adevarat. se duc undevalaughing

| cosmin_6815 a răspuns:

Deci cosul de gunoi a fost sters da. atunci tot ce vei sterge de acum inainte nu vei mai avea acces la ele fiindca pana acum le mai gaseai in acel cos iar acum daca ai sters un fisier se sterge din calculator direct fara sa mai treaca pri cosul de gunoi ok acum da si tu funda!

| PATRONU a răspuns:

Recycle Bin nu se poate sterge din cate stiu...

| Suparata05 a răspuns:

Nu ai cum sa il stergi, dar ai cum sa sugi puta

| skinner a răspuns:

Nu ai cum sa-l stergi! poti sa stergi doar iconita de pe desktop. daca faci asta nu se intampla nimic! te asigur happy