| Necunoscutu92 a întrebat:

Ce se va întâmpla cu un HARD DISK daca primește prea multe restartari neprevăzute?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Se pierd fisiere

| Illuminati2016 a răspuns:

Posibil sa se futizeze. Funda?

| 2EXA a răspuns:

Se strica cu timpul.Stiai ca pentru un pc este mult mai sanatos sa fie pornit tot timpul decat inchis zilnic de 2-3 ori pe zi?
Nu iti zic sa il ti deschis non stop insa sa il folosesti cu cap.

| RAY a răspuns (pentru 2EXA):

Se strica daca il lovesti in timp ce hardul e in miscare

| 2EXA a răspuns (pentru RAY):

Asta e la mintea cocosului.De ce dracu ai da in laptop? Stiu cum sta treaba ca am stricat 2 harduri asa.

| RAY a răspuns (pentru 2EXA):

Am avut si clienti de astia

| bogdan13513513 a răspuns:

Să nu faci asta deoarece poți avea ghinionul sa termini Windows-ul de pe hard și aia e trebuie sa pui alt Windows!