| Steaua11 a întrebat:

Ce se va intampla dupa 1 ianuarie 2021 cand nu vom mai putea folosi Adobe Flash Player?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Folosim altceva.

| PainTech a răspuns:

Nu vom mai folosi flash.

Niciun site serios nu mai foloseste Flash. Toata lumea careia i-a pasat macar putin s-a mutat pe o tehnologie mai sigura.

| flixbuster a răspuns:

Va disparea civilizatia, n-or sa mai zboare avioanele, n-o sa mai fie curent si carbuni la tren, motoarele de la masini se vor opri, frigiderele n-or sa mai mearga... dezastru in toata regula!

Sau poate nu se va intampla nimic din toate acestea.

Vom trai si vom vedea.

Poate ai o intrebare mai clara?

| zilog a răspuns:

La ce folos flash player, eu nu mă simt in siguranță cu flash player
mai multă incredere am in HTML5

eu nu il am instalat pe ubuntu deloc de vreo 10 ani nu i-am dus lipsa!
merge Youtube merg toate lucrurile si fara flash player

iti recomand sa il salvezi pe caculator
să ii salvezi versiunea offline
cea cere se poate instala si fara internet
si sa il scrii neaparat pe cd-uri
si sa le arunci in mare
poate ca peste mii de ani oamenii o sa aiba nevoie de flash player
si o sa ia dupa fundul oceanului un cd si o sa isi instaleze flash player