| Alextpuro a întrebat:

Ce servere de cs 1.6 (respawn) stiti dar sa dea la inceput smokegren, smoke si grenada?

9 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Csdm.idle.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| sucul a răspuns:

Connect respawn.freecs.ro fundahappy

| asasinul32 a răspuns:

89.40.233.50:27015 intra aici smug iti da grenada de inghet(2) grenada de dat foc si grenada exploziva. big grin

| Bischitz a răspuns:

Connect Draculas.Zapto.Org Se dau si vip-uri gratis

| Iulian000 a răspuns:

Legacy.fhg.ro

| Manta_Alex_1997 a răspuns:

Salut Vreau sa va anunt ca noul server de Counter Strike 1.6 online Mod Deathmatch-Respawn s-a deschis.

El se numeste DM.FIORIGINAL.RO s-au ip-ul acestiua 89.40.233.170:27015

Este un server dedicat distractiei cu tot felul de chestii super, minigunuri, sunete haioase prin tastarea /sounds si multe altele.

Va Multumesc si va astept.

| KeenY a răspuns:

Connect global.joinet.ro

| frmodromania a răspuns:

Counter Strike 1.6
Connect Fr.Jucausii.Net Furien Mod Romania
ip:89.40.233.153:27015
Pentru cereri admin vizitati www.jucausii.net