| Apostol_Viorica_1955 a întrebat:

Ce setari sa fac sa nu mi se mai distribuie pozele postate pe FB de nimeni? La orice poza postata apare dedesubt :imi place,comenteaza, distribuie! Cum fac sa nu mai apara,, distribuie" la o poza postata de mine?!

5 răspunsuri:
| Emilian86 a răspuns:

Nu cred ca ai aceasta varianta pe undeva.

| Emilian86 a răspuns (pentru Emilian86):

O varianta ar fi sa incerci sa iti dezactivezi contul sau sa incerci sa petreci cat mai putin timp acolo in detrimentul altor activitati mult mai importante

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu poți.
O modalitate ar fi să ștergi din lista de prieteni pe cei care au obiceiul să îți distribuie pozele și să setezi ca fotografiile să fie văzute doar de prietenii tăi din listă (această setare e disponibilă).
Cât timp postările tale sunt publice, oricine le poate copia, distribui, comenta, poate da like-uri etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti, asa este facut Facebook ul, este ca si cum ai vrea sa scoti like urile.

| Georgel_Closca_1961 a răspuns:

Raspuns