| мαяdυк a întrebat:

Ce setari trebuie sa fac la router pentru a mari raza de acoperire? adica abia trece printr-un perete de beton.am un router Huawei hg658 de la clicknet

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Schimba-i pozitia/locatia.

http://www.mygarage.ro/......lessn2.jpg

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Daca e compatibil cu DD-WRT, il poti resofta si ai controlul puterii acolo. Daca nu... pitong. Cauta in manual, ca de aia ai primit si manual la el.

| gelu1970 a răspuns:

Nu ai ce setari sa-i faci. daca are wifi debil poti sa iti pui repetidoare wifi prin casa sau mai ieftin e sa-i pui o antena mai puternica. asta in cazul in care are antena clasica.