| Proff_Michael_1982 a întrebat:

Ce sistem de linearray sa cumpar, raport calitate/pret, dB Technologies este o varianta, ar mai auzit si JBL si QSC

Răspuns Câştigător
| Raducea_Mihaela_1987 a răspuns:

Poti incerca sa vezi ce au cei de la www.proffevents.ro. Eu i-am auzit si suna foarte bine.

1 răspuns:
| Proff_Michael_1982 explică (pentru Raducea_Mihaela_1987):

Acela este site-ul meu, folosesc linia de la Mackie HD, cu Tobe Tama, mixer Behringer X32, aplificator de chitara Fender, dar sonorizarea este pentru interior, merge si afara dar nu prea are Spl, ma gandeam la o linie line array, cu DVA T12, DVA T8, DVA T4 sau alte marci, am inteles ca si RCF are ceva bun...nu stiu, nu le-am auzit