| GulDan a întrebat:

Ce siteuri de socializare/intalniri mai exista infara de facebook?
Dar la fel de eficiente?

Vreau sa socializez! Nu am avut prietena niciodata.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Omegle,sentimente.ro,badoo,cuplarii.ro publi24/matrimoniale, ai grija la relatiile la distanta nu te complica aiurea, sunt si aplicati in magazin play, mult bafta

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai socializeaza in viata reala, ca sa ai, nu pe facebuci...

| GulDan explică (pentru K0sti):

Socializez dar crezi ca cunosc fete sa am cu cine? ..acum vreau sa caut pe net si sa ma intalnesc in realitate.

| K0sti a răspuns (pentru GulDan):

Aia sa o crezi tu ca eu ca fata m-as intalni cu putalai de pe facebuci sau alte aiureli de "retele sociale"...
Numai daca esti redusa mintal...

| GulDan explică (pentru K0sti):

Si ce vrei daca nu am alta modalitate? nu intelegi ca m-am trezit acum in al 12-lea ceas ca n-am prietene in friendzone

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lipiciosii.ro. este si aplicatie pe magazin play.

| luizaionescu45 a răspuns:

Omegle