| Tibs a întrebat:

Ce smartphone in afara de Samsung galaxy y imi recomandati intr-un buget de 300 lei? Vreau sa mearga jocuri pe el si sa fie durabil.Nu vreau raspunsuri gen,, NU EXISTA!"

4 răspunsuri:
| NeluFerchi a răspuns:

Huawei 8350u http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-huawei-u8350-boulder-23297177 are de toate dar memorie interna putina si nu-i rapid

Răspuns utilizator avertizat
| Latky a răspuns:

Samsung galaxy ace, ace plus, S1, GIO

| CristiPrise a răspuns:

Http://www.pcgarage.ro/smartphone/pagina2/filtre/pret-300-pana-la-500/ Ai aici de la 300 de lei pana la 500 de lei.