| xt9000 a întrebat:

Ce smartwatch imi recomandati pana in 800 lei? ca telefon am galaxy s4

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pentru s4, cel mai potrivit smartatch este Samsung Galaxy gear v700 ca sa fie tabloul complet. Mi se pare ca nu poate smartwatchurile se impaca bine cu telefoanele Samsung, aici ma refer la probleme de incopatibilitate, sau daca merge nu functioneaza cum ar trebui ca pe un telefon Samsung. Aceeasi poveste si la smartwatch-urile LG legate la un telefon Samsung, Huawei, etc. E cu dus si-n tors aici.

| Mariusflo a răspuns:

Uite mie mi se pare destul de interesant acest ceas: http://bit.ly/ZPDDll