| Kardolei a întrebat:

Ce smartwatch imi recomandati pentru un buget de aproximativ
100 lei?

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Te duci in bazar, iti iei de 10 RON un ceas oarecare, dupa aia cu 1-2 RON iti printezi un sticker pe care scrie "smart" si il lipesti pe el. Ta-taaa! Smartwatch!
P.S. La modul serios, si eu ma gandesc sa imi iau un avion de 1000 EUR ca sa fac inconjurul lumii, dar am de asteptat la fel de mult cat ai tu pina o sa gasesti un smartwatch de 100 RON...