| Me2 a răspuns:

Se poate mai bine, ne dai si noua un buget pentru pc?

| HardCore7750 a răspuns:

Duce orice joc pe care il visezi

| SpecialistIT a răspuns:

Sistemul acesta sursa nu are?
Daca ai deja sursa, spune-ne si noua care este aceea.
Am sa-ti fac recomandarea mea in bugetul tau, care vad ca este undeva intre 2050 si 2200 lei, am dreptate?
Poftim: http://www.mediadot.ro/wishlist/28733/
Ai o placa video care bate chiar si GTX650 Ti, nu doar varianta ta simpla, obisnuita si slaba. Ai un hdd nou-nout, serie noua WD, cu platan de 1TB, adica viteze mari si silentiozitate. Ai un procesor cu performanta similar AMD, dar consum mult, dar MULT mai scazut. Totusi, daca esti un fan infocat AMD, poti merge si pe ce vrei tu, desi nu recomand.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de componente.

Bafta!

| Marius998 explică (pentru SpecialistIT):

Mai fami o lista cu componente cu tot cu sursa de pe PC GARAGE, dar sa nu mai vad Intel pe acolo, si sa nu treacu cu mult peste 2000.

| SpecialistIT a răspuns (pentru Marius998):

Nu poti compara garajul cu MediaDOT, care sunt unul din cele mai bune si serioase magazine. Iti recomand cu tarie.
Poftim o configuratie pe AMD: http://www.mediadot.ro/wishlist/28767/
Bafta si sanatate. Sa te bucuri de componente.

| christishor a răspuns:

Salut, daca iti iei un pc cu piese ca astea o sa rulezi jocurile fara progleme si nu ma refer la metin2 ma refer la jocuri gen wow e un joc foarte mare

| Marius998 explică (pentru christishor):

Acum am un PC praf 1 GB RAM si procesor single core 2 ghz si imi merge WOW laughing