| UIV27 a întrebat:

Ce spuneti de smarphone-ul LG google Nexus 5? Isi merita banii.are cineva?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca iei dupa pret/performante si ai in vedere si actualizarile de soft, e foarte ok.
Ca principale dezavantaje: camera se putea mai ok; bateria nu tine prea mult; nu are slot card.

| Narcis_Puiu_2000 a răspuns:

Da cam bunisor dar putin cam scump cam preaaaaaaaaaaaaaa scump

| Mihai_Anghel_1997 a răspuns:

Isi merita toti banii.
Eu am. Se misca super rapid!
Este cel mai bun raport clitate/pret.
Nu stiu daca ai auzit de aplicatia "GeekBench 3"...Da scoruri la cat de repede se misca telefonul si e cea mai buna aplicatie in asta. Ei bine... Nexus 5 FACE SCOR MAI MARE DECAT IPHONE 6, NOTE 3, GALAXY S5, HTC ONE M8, etc. Funda?