| denisTiky a întrebat:

Ce ssd imi recomandati? Pe m.2 sau din ala simplu cu cabluri sata si alimentare?
Dati-mi si niste linkuri catre produs va rog. Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poți să îl iei pe cel mai ieftin.
https://m.emag.ro/......DGF30DBBM/

| relian a răspuns:

Tu vorbesti de PCI SSD comparativ cu SATA SSD.Mai rapide sunt cele PCI SSD au 32 gb pe secunda, pe cand cele SATA u numai 6 gb/s.
Dar probabil sunt si mult mai scumpe astea PCI SSD.
Link la produs? Cauta la magaizinele din RO, pe net ce link.
Cele mai performante SSD-uri sunt cele de la Samsung iar cele mai bune Samsung sunt cele PRO.
Deci cauti cu google PCI ssd Samsung, sau SATA ssd Samsung si gasesti si singur.
Recomandare? Cumperi de ce bani ai, am spus care sunt cele mai bune, restul tine doara de tine.