| Saddelyx a întrebat:

Ce sunt MB IOYM promo? La abonamentul de la telefon.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| Marian_Adi_1967 a răspuns:

IOYM inseamna Internet On Your Mobile, adica internet pe mobil.MB promo sunt megabytes pe care ii primesti suplimentar, la fel ca si minutele promo.

| djgabisuciu a răspuns (pentru Marian_Adi_1967):

E posibil sa le primesti mai multe luni la rand? Abonamentul meu va expira in ianuarie si e posibil sa imi bage o promotie ca sa ma convinga sa prelungesc. Oricum nu strica 256000 kb. big grin

| Marian_Adi_1967 a răspuns (pentru djgabisuciu):

Pai poti sa renunti la optiune si s-o activezi din nou, s-ar putea sa-ti dea din nou bonusul big grin

| Bogdy4FuN a răspuns:

Sunt 250 MB pe care îi acordă Vodafone în vederea testării Internetului pe mobil! Opțiunea este valabilă timp de 3 luni și are un cumul total de 250 de MB!

| johnny1sibianul a răspuns (pentru Marian_Adi_1967):

Vezi să nu! Nu știu încă dacă primești această opțiune de mai multe ori!