| roby000000 a întrebat:

Ce sunt stick-urile de internet decodate?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Exact ce spune si numele. De obicei, cand iei un stick de internet gen la Vodafone http://blog.pcfun.ro/wp-content/uploads/2010/04/DSCF2134.jpg ele sau digi sau altceva, ele sunt codate de cei de la Vodafone sau ce retea e el ca sa nu poti sa folosesti decat o cartela din acea retea. GEn pe cel de Vodafone, sa nu poti sa pui o cartela de la rds de internet. Cele decodate, iti permit sa pui o cartela de la alt operator.

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Cele care erau blocate intr-o anumita retea, dar acum pot accesa toate retelele.